Про сервіс

Портал rentpillow.com - це місце, де без посередників і додаткових складнощів можна зняти подобово житло в будь-якому регіоні України.

Тут зібрані реальні варіанти розміщення від власників та хотельєрів. Ми хочемо, щоб мандрівники були впевнені в якості житла, вичерпний перелік якого представлений на порталі, тому:

  • перевіряємо документи хотельєрів - ви 100% маєте справу з реальними власниками та менеджерами;
  • суворо проводимо модерацію об'єктів і стежимо за достовірністю фотографій, в тому числі за клієнтськими відгуками - з великою ймовірністю ви заселитесь саме в те житло, яке бачите на фото;
  • видаляємо з порталу й бази ті об'єкти, на які надійшло хоча б 3 обґрунтовані скарги.

Ми прагнемо стати найкращим порталом по короткостроковій оренді житла, тому нам дійсно важливо, щоб мандрівники отримували повне задоволення від представлених у нас варіантів.

Також ми вважаємо, що найкращі хотельєри, які піклуються про зручність мандрівників і надають відмінний клієнтський сервіс, гідні того, щоб про них дізнавалися туристи з усієї країни та за кордоном. Розміщення на нашому порталі - це ваш шлях до вищої ліги сфери гостинності!

Як це працює?

Для хотельєрів

Наш портал запрошує до співпраці власників та менеджерів:

  • апартаментів;
  • готелів;
  • хостелів.

Для нас ключовими вимогами до об'єктів, які будуть розміщуватися, є місце розташування житла, його стан, наявність техніки, чистота та охайність. Важливий і клієнтський сервіс, який ви можете надати: оплата кредитною карткою, трансфер, додаткова постільна білизна, рушники, прибирання і т.п.

Реєструйтесь, проходьте перевірку і отримуйте доступ до особистого кабінету. З нього ви зможете керувати своїми об'єктами нерухомості;

Для гостей

Безкоштовний доступ до великої кількості оголошень про здачу житла для подобової оренди, а також можливість:

  • вибрати місто, в якому шукаєте житло і характеристики, яким воно повинно відповідати;
  • отримати номер телефону що опублікований в оголошенні й подати запит на бронювання;
  • залишити відгук про орендоване вами житло на нашому порталі.

Портал rentpillow.com робить все, щоб туристи і гості перебували в максимально комфортних умовах, а хотельєри отримували можливість розповісти про себе всій Україні та за кордоном. Приєднуйтесь!