Поширені запитання

Для гостей

1 Чи перевіряє Адміністрація порталу Хотельєрів та їх нерухомість?

Адміністрація порталу робить все, щоб оголошення про оренду житла були достовірними й актуальними, мандрівники могли довіряти орендодавцям, а професіонали своєї справи надавати якісний сервіс та послуги. Для цього Хотельери проходять багатофакторну автентифікацію шляхом:

 • надсилання фотографій на яких Хотельєри тримає в руках паспорт, водійське посвідчення;
 • вказування діючих номерів телефонів і адрес електронної пошти.
 • модерації Адміністрацією порталу фото на їх справжність

Для того щоб переконатися в тому які етапи аутентифікації пройшов Хотельєр, вам потрібно відкрити його профіль і під його фотографією ознайомитися з актуальною інформацією.

Так само ви можете поскаржитись на об'єкт. Натисніть на прапорець «Поскаржитись» який розташований біля графи з базовою вартістю житла. Виберіть підходящий варіант, і ми обов'язково зробимо все можливе, щоб цього більше не повторилось.

2. Чи може відрізнятись ціна зазначена на порталі від тієї яку озвучує Хотельєр?

У процесі реєстрації та редагування оголошення на порталі у Хотельєра є можливість вказати кілька варіантів вартості проживання за добу:

 • базову вартість (як правило це ціна буднього дня);
 • ціну за днями тижня (як правило це ціна на вихідні);
 • сезонна ціна (як правило це ціна в святкові періоди);

Хотельєр зобов'язаний вказати базову вартість проживання. Сезонну ціну, а також ціну за днями тижня Хотельєр вказує на свій власний розсуд і бажанням. Якщо Хотельєр не встановиться сезонні ціни та ціни на дні тижня тоді ціна зазначена на порталі може відрізнятися від тієї яку озвучує Хотельєр.

3. Навіщо потрібно відправляти передоплату?

Внесення передоплати це факт підтвердження бронювання. Після того як гості забронювали житло, Хотельєр закриває за ними дати тим самим робить неможливим бронювання цього житла іншими гостями на ті ж дати. Тому передоплата надзвичайно важлива для обох сторін так як гарантує заселення гостей в заброньоване житло і факт повної оплати за проживання в момент заселення.

4. Як залишити побажання / зауваження про роботу порталу?

Для цього передбачені наступні шляхи:

 • скористатися формою зворотного зв'язку на сайті;
 • написати нам на пошту ***;
 • зателефонувати за тел. ***.
5. З яких причин відгук може бути неопублікованим?

Ми цінуємо зворотний зв'язок від подорожуючих, яким наш портал допоміг орендувати житло. Однак ваш відгук може залишитися неопублікованим, якщо:

 • не пройшов перевірку на достовірність;
 • порушує правила і умови порталу.
6. Як можна скасувати бронювання?

Для того щоб скасувати бронювання Вам потрібно зв'язатись з Хотельєром через канал зв'язку шляхом якого ви контактували для оформлення бронювання. Сервіс не приймає участі в процесі скасування бронювання так само як й в процесі оформлення бронювання.

Для Хотельєрів

1. Чому потрібно максимально наповнити свій профіль?

Чим більше інформації про себе та свої об’єкти ви вкажете в особистому кабінеті, тим вище буде рейтинг вашого профілю та житла серед інших оголошень в пошуку на порталі.

2. Як розмістити оголошення?

Заповніть форму реєстрації в якості Хотельєра. Після проходження реєстрації та ідентифікації вам буде надано доступ до Особистого кабінету, де ви отримаєте можливість публікувати оголошення про здачу в оренду своїх об'єктів нерухомості.

3. Вартість розміщення?

Вартість розміщення детально описана в «Тарифах на розміщення», ознайомитися з ними можна в Особистому кабінеті вкладка «Мій рахунок» або ж в футері порталу.

4. Як відновити пароль?

Скористайтесь формою зміни паролю. Після її заповнення на електронну пошту вам буде відправлений новий пароль.

5. Що робити, якщо не виходить зайти в Особистий кабінет?

Переконайтесь, що ваш обліковий запис підтверджено. Після цього перевірте правильність введених даних. Якщо все в порядку, а Особистий кабінет як і раніше недоступний, зв'яжіться з нами через форму зворотного зв'язку або по телефону.

6. Що робити в тому випадку якщо потрібного міста немає в списку?

Якщо в процесі реєстрації оголошення вам не вдається знайти потрібне місто, зв'яжіться з нами через контактну форму або за номером телефону, і ми обов'язково додамо потрібне вам місто в перелік населених пунктів

Не знайшли відповіді на питання?

Напишіть нам!
Задати питання