Правила сервісу

Портал rentpillow.com представляє інформацію щодо подобової оренди апартаментів, готелів і хостелів від власників та менеджерів, які управляють об'єктами нерухомості. На Порталі діють стандарти і правила, прописані в Угоді. Перед початком роботи з Порталом уважно ознайомтеся з правилами сервісу. Будь-яка взаємодія з Порталом розцінюється як згода Користувача з умовами угоди.

 1. Загальні питання

  1. Користувачі, що використовують Портал, тим самим підтверджують, що вони приймають умови угоди й інші правила сервісу.
  2. Використовуючи Портал, Користувачі погоджуються на обробку персональних даних. Захист персональних даних здійснюється Адміністрацією Порталу за допомогою застосування всіх наявних технічних засобів.
  3. Інформація про нерухомість, що розміщена на Порталі, представлена для ознайомлення. Адміністрація сервісу не є учасником угод щодо об'єктів нерухомості. Сторонами угод виступають Користувачі.
  4. Умови по оренді нерухомості, включаючи розмір передоплати, штрафні санкції та умови проживання обговорюються безпосередньо з власником / управляючим об'єкта і є індивідуальними.
  5. Користувачі зобов'язуються розміщувати тільки достовірну та актуальну інформацію. Неправдиві відомості, а також відомості, отримані незаконно, розміщувати забороняється.
  6. Заборонено розміщувати інформацію, що порушує авторські та інші права третіх осіб.
  7. Заборонено розміщувати інформацію, що розпалює ненависть.
 2. Вартість послуг

  1. Створення аккаунту (облікового запису) і доступ до Особистого кабінету для хотельєрів (власники та управляючі об'єктами нерухомості) - безкоштовні послуги. Додаткові можливості надаються за плату. Тарифи встановлюються Адміністрацією, ознайомитися з ними можна в розділі «Тарифи на розміщення».
 3. Правила розміщення оголошень

  1. Ознайомитися з правилами розміщення публікацій по здачі нерухомості можна за посиланням «Умови розміщення». Об'єкт повинен відповідати чинним санітарним нормам.
  2. Відповідальність за всю інформацію по об'єктах, включаючи опис, місце розташування, фотографії, ціни, несе особа, яка розмістила публікацію (власник або управляючий нерухомістю). Адміністрація Порталу використовує власні методи перевірки даних по об'єктах, але не гарантує їх достовірність і актуальність.
  3. На Порталі не допускається розміщення оголошень від посередників під виглядом власника / управляючого нерухомістю.
  4. Забороняється публікація зі свідомо неправдивою інформацією про місце розташування, стану, вартості об'єкта.
  5. Забороняється розміщення фото, на яких представлений інший об'єкт нерухомості, а також розміщення фотографій з цифровими знаками інших сервісів.
  6. Забороняється розміщення оголошень, що не відносяться до основної тематики ресурсу, а також розміщення спаму та рекламних оголошень.
 4. Права Адміністрації Порталу

  1. Адміністрація Порталу перед публікацією оголошень на порталі проводить модерацію всіх зареєстрованих на сервісі об'єктів. Перевіряються відомості про нерухомість і справжність завантажених фотографій.
  2. Адміністрація не гарантує, що об'єкт / послуги будуть відповідати вимогам та очікуванням сторонам угоди. Відповідальність за відомості та фотографії по об'єктах нерухомості, представленим на Порталі, несе Користувач, який розмістив оголошення.
  3. Адміністрація не несе відповідальності за посилання на інші сервіси й за наслідки, пов'язані з використанням інформації, отриманої з інших Порталів.
  4. Адміністрація має право:
  5. a) Блокувати та видаляти акаунти, а також інформацію щодо об'єктів, якщо були виявлені порушення умов розміщення та правил сервісу.
  6. b) Не роз'яснювати причини видалення акаунтів.
  7. c) Видалити з порталу власників / управляючих об'єктами нерухомості після трьох обґрунтованих скарг з боку інших користувачів.
  8. Адміністрація залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати умови надання послуг після попереднього повідомлення Користувачів не пізніше ніж за три календарні дні до події.
 5. Керівництво користувача

  1. Користувач приймає всі умови, стандарти і правила, що діють на Порталі.
  2. При реєстрації в Особистому кабінеті і розміщенні оголошень Користувач зобов'язується надавати правдиву, актуальну і точну інформацію.
  3. Користувач, користуючись послугами Порталу, підтверджує, що бере на себе відповідальність за всю інформацію, що розміщується в той чи інший спосіб, і за всі свої дії при користуванні сервісом.
  4. Користувач зобов'язується своєчасно і в повній мірі оплачувати послуги, надані Порталом за встановленими тарифами.
  5. Користувач зобов'язується не використовувати Портал в цілях, не передбачених Угодою і самостійно несе відповідальність за свої дії перед іншими Користувачами і третіми особами.
 6. Відповідальність сторін

  1. Невиконання зобов'язань по Угоді сторони тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України.