Тарифи на розміщення

Для розміщення оголошень про здачу житла на порталі rentpillow.com необхідно зареєструватися. Після реєстрації Користувачеві стає доступний Особистий кабінет. Поповнення рахунку для отримання платних послуг здійснюється за ідентифікатором Особистого кабінету. Побачити його можна в розділі «Особистий кабінет», вкладка «Мій рахунок».

 1. Загальні умови розміщення об'єктів з 01.04.2019

  1. Послуги розміщення оплачуються в залежності від обраного Користувачем тарифу, якщо протягом доби змінюється режим публікації, то відбувається списання коштів з максимальною для кожного розміщення ставкою.
  2. При поповненні рахунку оператор платежів утримує комісію в розмірі 2.5% від суми переказу. Оператор має право змінювати розмір комісії, про що Учасники повідомляються за допомогою розміщення інформації на порталі rentpillow.com
  3. Добова абонплата знімається через 24 години після попереднього зняття. Відлік часу починається з моменту включення оголошення, тоді ж відбувається перша оплата послуг.

   Наприклад, якщо Користувач включив оголошення 01.04 о 15:00, з його рахунку знялася відповідна сума. Наступна оплата пройде 02.04 о 15:00 за умови наявності коштів на рахунку.

  4. За замовчуванням при наявності коштів на балансі в системі передбачено щоденне автопродовження публікації оголошень.
  5. У випадку нульового балансу на рахунку Користувача, показ оголошень не здійснюється.
  6. Користувач зобов'язаний самостійно контролювати стан рахунку у вкладці «Мій рахунок» в Особистому кабінеті.
  7. Повернення коштів, що були оплачені для поповнення балансу в особистому кабінеті Користувач неможливе. Грошові кошти які надійшли на баланс можуть бути використані виключно для оплати платних послуг Порталу
  8. Адміністрація Порталу rentpillow.com може змінювати тарифи та умови надання послуг, змінювати їх асортимент і принципи надання.
  9. Про всі зміни Користувачі повідомляються індивідуально або за допомогою публікації відповідної інформації на Порталі у вільному доступі.
  10. У разі, якщо Користувач не приймає умови, що змінилися, він може відмовитися від послуг порталу. Попередньо оплачені кошти в такому разі не повертаються.
  11. Якщо Користувач не хоче продовжувати розміщення об'єкта, він може вибрати опцію «Призупинити» або «Видалити» в вкладці «Мої об'єкти».
 2. Умови і тарифи на розміщення об'єктів в режимі «Стандарт» і «Преміум» з 01.04.2019

  1. Публікація оголошень в режимі «Стандарт» безкоштовна по всіх містах України.
  2. Перед публікацією оголошення в режимі «Преміум» Користувачеві потрібно поповнити свій рахунок в системі як мінімум на суму вартості однієї доби розміщення публікації за встановленим Адміністрацією тарифом для відповідного міста.
  3. Оголошення, для яких Користувач придбав пакети «Преміум», проходять прискорену модерацію.
  4. «Стандартний» режим - при його виборі оголошення беруть участь в пошуку, міняючись місцями в його результатах. Таким чином, кожне з них публікується на кожній позиції, від першої до останньої в своїй категорії, рівну кількість разів.
  5. «Преміум» режим - включає розміщення оголошення і його участь в пошуку. При цьому всі оголошення категорії «Преміум» публікуються вище оголошень категорії «Стандарт». Це дозволяє їм бути більш помітними і рівну кількість разів потрапляти в верхні рядки пошуку в своїй категорії. За додаткову плату Користувач може закріпити своє оголошення в «ТОП». Також оголошення опубліковані в режимі «Преміум» маркуються відповідним знаком.
 3. Умови і тарифи на розміщення об'єктів в режимі «ТОП» з 01.04.2019

  1. «ТОП» Розміщення - це додаткова платна опція, доступна оголошенням, опублікованим в «Преміум» режимі.
  2. Підняття оголошення в «ТОП» можливо тільки після того як Користувач підключить оголошення до режиму публікації «Преміум».
  3. При «ТОП» розміщенні оголошення знаходиться вище всіх опублікованих оголошень, а також в верхній частині списку в своїй категорії з позначкою «ТОП».
  4. Оскільки «ТОП» розміщення - додаткова опція для «Преміум» режиму, його не можна придбати окремо. Після покупки розміщення на рахунку Користувача повинна залишитися достатня для покупки режиму «Преміум» сума. В іншому випадку послуга не буде надана.
  5. Термін «ТОП» розміщення вибирається в момент покупки і не може бути перенесений або припинений.